Partnerzy SPP

Maq   14 lipca 2017

partnerzy

Wychodząc naprzeciw waszym oczekiwaniom, pragniemy stworzyć platformę, w której będziecie mogli znaleźć informacje o nowościach patchworkowych z różnych dziedzin.
Na naszym rynku jest wiele firm, które maja w swojej ofercie narzędzia pomocne w szyciu patchworków i świadczących usługi związane z patchworkiem. Informacji o ich produktach i działaniach trzeba szukać w różnych miejscach, dlatego chcemy ułatwić wam szukanie zamieszczając informacje tutaj.
Wszystkie firmy, których produkty i usługi możemy wykorzystać w szyciu patchworków, zapraszamy do współpracy. Zostańcie partnerem naszego Stowarzyszenia! Raz w miesiącu będziemy publikować informacje o Waszych patchworkowych nowościach, a Wasze logo i informację o zniżkach dla członków naszego Stowarzyszenia umieścimy na naszej stronie www.
Członków naszego Stowarzyszenia i naszych sympatyków zachęcamy do śledzenia aktualności na naszej stronie www i facebooku. Będziemy tam pisać o nowych patchworkowych produktach i usługach.

obrazek ze strony dreamstime