Juki – marzec 2018

Maq   20 marca 2018
JUKI_LOGO

Od 2018 roku w Polsce oficjalnie dostępna jest pierwsza profesjonalną renderka JUKI MCS-1500, znana w Europie ze swej niezawodności.
Coverlock MCS-1500 to zaawansowane urządzenie służące do szycia ściegami drabinkowymi, umożliwiające wykańczanie bielizny, bluz, podkoszulek. Jedna z najszybszych maszyn na świecie – potrafi szyć prędkością wkłuć 1350 razy na minutę. Stopka unoszona na wysokość 8 mm z możliwością dodatkowego wzniosu do 10 mm umożliwia wygodne przekładanie nawet bardzo grubych warstw materiału. Maszyna jest wyjątkowo trwała i wytrzymała. Model wyróżnia stabilna konstrukcja i metalowe podzespoły.
MCS-1500 wyposażona jest w ściegi drabinkowe z dolnym przeplotem: 3-igłowy, 2-igłowy (szeroki, wąski lewy, wąski prawy) oraz ścieg 1-igłowy (łańcuszek) i umożliwia szycie 1, 2 lub 3 igłami a także 2, 3 lub 4 nićmi. Pracę ułatwia możliwość regulacji naprężenia nici oraz długości ściegu w zakresie 1-4 mm, regulowany docisk stopki, obcinacz nici umieszczony na obudowie. Oświetlone pole pracy i zatrzaskowe mocowanie stopek sprawiają, że praca z nowym coverlockiem JUKI jest prawdziwą przyjemnością.