Nowy rok, co nam przyniesie?

elazeman   1 stycznia 2018

spp_logo_200

Właśnie rozpoczęty rok będzie obfitował w różne ciekawe projekty, konkursy i zabawy patchworkowe. Pisaliśmy już o nich na stronach Stowarzyszenia. Zachęcamy wszystkich do spokojnej lektury i wzięcia w nich udziału.

Jest jednak wydarzenie, które wysuwa się na plan pierwszy w tym roku i chcemy, żeby i dla nas stało się najważniejsze. Rok 2018 to stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Pragniemy przyłączyć się do świętowania tej pięknej rocznicy – na własny patchworkowy sposób.

Dlatego zachęcamy wszystkich gorąco do wzięcia udziału w konkursie pt. „Biało-czerwona”.

Pewnie już domyślacie się na czym będzie polegał. Tak, jest to konkurs na uszycie quiltu w kolorach naszej flagi, stąd nazwa „Biało-czerwona”. Można użyć tkanin w różnych odcieniach obu tych barw. Tkaniny mogą być z drobnym wzorkiem, drobnymi nadrukami, jednak dominującym kolorem w obu przypadkach jest biel i czerwień.

Wspólnie z naszym partnerem Teatrem Ziemi Rybnickiej pokażemy wybrane prace na wystawie w listopadzie 2018 roku. Wystawa będzie miała miejsce w Teatrze Ziemi Rybnickiej, który gościł już naszą inną wystawę pt. „Orient”.

Szczegóły dotyczące konkursu, wielkości prac i dodatkowe wyjaśnienia znajdziecie w regulaminie konkursu.

Zapraszamy do wspólnego świętowania!

Załączniki:

Regulamin konkursu

Karta zgłoszeniowa